نتایج جستجوی گوگل را بالا ببرید

وقتی مردم در گوگل جستجو می‌کنند، تبلیغات متنی می‌توانند در بالا یا زیر نتایج جستجو  ظاهر شوند. فقط تا ۴ آگهی برای نشان دادن در بالای نتایج جستجو واجد شرایط هستند.

مکان تبلیغ شما در این صفحه توسط رتبة تبلیغ شما تعیین می‌شود-ترکیبی از پیشنهاد شما، مؤلفه‌های امتیاز کیفیت و تأثیر مورد انتظار از پسوندها و سایر قالب‌بندی‌های تبلیغاتی.

این مقاله به شما عناوینی را برای بهبود مکان تبلیغاتتان می‌دهد.

به یاد داشته باشید

برای واجد شرایط بودن جهت قرار گرفتن در بالای آگهی، نیاز است که آگهی شما حداقل آستانة رتبة تبلیغاتی را برآورده سازد. نیاز است که حداقل رتبة تبلیغ در بالای نتایج جستجو قرار گیرد که معمولاً بزرگ‌تر از حداقل رتبة تبلیغ جهت ظاهر شدن در زیر نتایج جستجو می‌باشد.

چگونه می‌توانید به بالاتر رفتن تبلیغاتتان کمک کنید

در اینجا عناوینی در مورد نحوة بالا بردن تبلیغاتتان به نقاط بالاتر آورده شده است:

  • رتبة تبلیغ[۱] خود را ارتقا بخشید: به اطلاعات مرتبط‌تر در تبلیغاتتان در مورد کسب‌وکار خود برای بهبود کلیک مورد انتظار از طریق رتبه (CTR) و با ساخت تبلیغاتی با پسوندهایی همچون site links توجه کنید.
  • بر ارتباط تمرکز کنید: مطمئن شوید که کلمات کلیدی، تبلیغ و صفحاتی که بدان وارد می شوند با چیزی که مشتری به دنبالش می‌گردد تطابق داشته باشند. اگر تبلیغات شما مرتبط نباشد، ممکن است نشان داده شود، اما کلیک زیادی نخواهد داشت-این امر منجر به عملکرد ضعیف در طول زمان می‌شود.
  • پیشنهاد خود را رقابتی نگه‌دارید:پیشنهاد خود را به‌اندازه‌ای بالا نگه‌دارید که بتوانید با سایر تبلیغ دهنده‌هایی که کلمات کلیدی‌ای مشابه به شما پیشنهاد می‌کنند رقابت کنید. به تخمین‌های پیشنهاد همة صفحات بالا نگاه کنید، این کار به شما در فهمیدن میزانی که احتمالاً برای مقایسه با یک نقطة بالایی در صفحه نیاز دارید، کمک می‌کند.
  • بر نتایج کمپین خود نظارت کنید: هم‌اکنون بهبودهایی کوچک اما معمولی را ایجاد کنید که بتواند تأثیر زیادی در آینده داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 11 =

Call Now Button