پیشنهاد کلمات کلیدی در مزایده AdWords

AdWords تعیین می‌کند ، که هر زمان که فردی بر روی گوگل جستجو انجام دهد یا یک که نشان دهندة تبلیغات AdWords می‌باشد، کدام تبلیغات باید با یک حراج سریع نمایش داده شوند.

۳ فاکتور اصلی در حراج تبلیغ وجود دارد که تعیین می‌کنند که کدام تبلیغات و به چه ترتیبی ظاهر ‌شوند.

  • پیشنهاد شما (( Your Bid وقتی پیشنهاد خود را انجام می‌دهید، به AdWords می‌گویید که حداکثر مقدار را برای کلیک بر روی تبلیغ پرداخت کنید. واقعاً اغلب چقدر پرداخت تمام شده کمتر است، و می‌توانیم پیشنهاد خود را در هرزمانی تغییر دهید.
  • کیفیت تبلیغات شما(The quality of your ads) AdWords نیز به نحوة ارتباط و سودمندی تبلیغات و وب‌سایتی که با آن ارتباط دارد و به فردی که آن را خواهید دید، می پردازد. ارزیابی ما از کیفیت تبلیغات شما در امتیاز کیفیت شما خلاصه‌سازی می‌شود که می‌توانید -و کارکنید تا آن را بهبود بخشید-در حساب AdWords خود بر آن نظارت کنید.
  • تأثیر مورد انتظار از پسوند تبلیغات و سایر قالب ها- وقتی می‌توانید تبلیغات خود را بسازید، این گزینه را برای افزودن اطلاعات بیشتر به تبلیغ خود، ازجمله شماره تلفن، یا لینک‌های بیشتری به صفحات مشخصی از سایت خوددارید. این‌ها را پسوندهای تبلیغ می‌نامیم. AdWords تخمین می‌زند که چگونه افزونه‌ها و سایر قالب‌های تبلیغاتی که از آن‌ها استفاده می‌کنید، بر عملکرد تبلیغ شما تأثیر خواهند گذاشت. بنابراین اگر حتی رقبای شما پیشنهادات بیشتری نسبت به شما داشته باشد، هنوز می‌توانید باقیمت کمتر با استفاده از کلمات کلیدی مرتبط[۱] ، تبلیغات[۲] و پسوندها[۳]، مکان بالاتری را برای خود به دست آورید.

این ۳ عامل باهم تعیین می‌کنند که چه زمانی و آیا تبلیغ شما برای مشتریان بالقوه ظاهر خواهد شد یا نه.

[۱] Relevant Keywords

[۲] Ads

[۳] Extensions

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =

Call Now Button