2017-05-19_12-45-28تبلیغات شما در گوگل کجا نمایش داده می‌شود

 

قبل از اینکه شما از مزایایی که “بازاریابی آنلاین”می‌تواند برای کسب‌وکار شما به همراه داشته باشد استفاده کنید، مطمئن شوید که شما تفاوت بین تبلیغات پرداخت شده و نتایج جستجوی سازمانی (یعنی جستجویی که بر اساس مرتبط بودن کلمات کلیدی باشد) را می‌دانید.

شخصی در گوگل به دنبال محصولات یا سرویس‌های مرتبط با کسب و کار شما جستجو می‌کند، درحالیکه شما با استفاده از AdWords به تبلیغات پرداخته‌اید.

  • بخش ۱ می‌توان شامل تبلیغات AdWords باشد: تبلیغات می‌توانند در بالا یا پایین صفحه‌ی نتایج جستجوی گوگل در کنار یا زیر برچسب “Ads” نمایش داده شوند. تبلیغات در درجه ی اول بر اساس اینکه تا چه اندازه با آنچه شخص جستجو کرده مرتبط و مفید هستند، و همچنین بر اساس قیمت پیشنهادی شما و دیگر فاکتورها رتبه‌بندی می‌شوند.
  • بخش ۲ از نتایج جستجوی “سازمانی” (Organic search results) ساخته شده است: این نتایج لینک‌های پرداخت نشده‌ای به وب‌سایت‌هایی هستند که محتوای آنها به صورت مستقیم با آنچه شخص به دنبال آن بوده است ارتباط دارد. هرچه سایت با شرایط جستجو مرتبط‌تر باشد، لینک آن سایت در جایگاه بالاتری در لیست ظاهر می‌شود. وب‌سایت مرتبط شما می‌تواند در این قسمت نمایش داده شود اما تبلیغات شما نمی‌تواند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =

Call Now Button